LE: Rising Flames přináší nový typ unikátních itemů

Nový update 0.9.1 pro hru Last Epoch s názvem Rising Flames přinese hráčům předělání první části příběhu, nový typ unikátek a spoustu dalších menších změn. Pojďme se podívat na to nejdůležitější, co nás již 25.05. čeká!

Menší update

Zprvu bude možná dobré řici, co nás nečeká – nečeká nás žádný velký update. Rising Flames nepřinese do hry očekávaný trade ani čerstvý start, respektive první sezónu. Přináší však spoustu drobnějších důležitých věcí, které hru přibliží ke stavu, ve kterém ji vývojáři chtějí vydat.

YouTube player

Předělání Chapter 1

Jeden z aspektů kde je Last Epoch relativně slabší ARPG hrou, je rozhodně jeho příběh a levelení nové postavy. Toho jsou si vývojáři vědomi a průběh hrou značně zlepšit. V Updatu 0.9.1 dojde tedy k předělání úplně první části příběhu – Chapter 1.

Chapter 1 není nijak dlouhá záležitost, avšak jde o základ, na kterém vývojáři chtějí stavět. Měl by se značne zlepšit audiovizuál prostředí, ve kterém se příběh odehrává, ale tím to nekončí. Čeká nás lepší příběh, NPC a všeobecně bychom měli být schopni se lépe orientovat. Cílem vývojářů je, aby příběh nebyl jen zmatené pobíhání po náhodných lokacích a mlácení monster.

Nové unikátní itemy

Last Epoch je relativně známý svým systémem itemizace, craftingem a unikátkami, které můžeme dále „craftit“ díky Legendary Potential mechanice. V Rising Flames nás ovšem čeká úplně nový typ unikátních itemů – takzvané Weaver Uniques.

Weaver unikátky budou dropovat s 5 až 28 Weaver’s Will. Ačkoliv tento stat vypadá podobně jako zmíněný Legendary Potential, nemůže být na jakékoliv unikátce. Weaver unikátky budou úplně nové a jejich téma je, že budou levelovat s vámi.

Základní staty budou mít tyto unikátky fixní – tak jako jsme u unikátek zvyklí. Při vylevlování unikátky však dojde k přidání dalšího affixu. Takto se přidají affixy čtyřikrát a následně každé další vylevlení bude statům jen zvedat tiery.

Dosáhnout můžeme až na Tier 7, tedy Exalted, staty. Zároveň bylo vývojáři potvrzeno, že na těchto unikátkách bude větší šance na narollování vzácnějších affixů. Kromě toho, že bude unikátka tedy levelovat s vámi – bude na konci své cesty dost možná opravdu OP.

Ostatní změny

Jak jsme již zmínili na začátku, Rising Flames není obřím updatem – menší změny a přídavky, které přináší jsou ovšem velice fajn. Níže již jen bodově to nejdůležitější, co nám vývojáři nadělí:

  • Možnost zvolit si region při loginu (ovlivňuje jen ping, jako třeba v Path of Exile)
  • Přidání žebříčků pro multiplayer
  • Možnost linkovat itemy do chatu
  • Obchod s MTX a přidání kosmetických mikrotransakcí
  • Nový typ encounterů v endgame Monolithech
  • Nové unikátky (mimo Weaver’s) a úpravy některých setů
  • Menší změny některých skillů a bugfixy
  • Zlepšení audiovizuální stránky hry, včetně 3D artů pro unikátky, změny efektů některých skillů a podobně

Veškeré detaily o updatu 0.9.1 Rising Flames můžete nalézt také v oficiálních patch notes.

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments