Epické teasery nás lákají na PoE 2

Ohledně Path of Exile 2 bylo dlouho až nepříjemné ticho. To se však s blížícím se ExileConem mění a GGG se naši pozornost snaží upoutat dvěmi skvělými teasery na PoE2 – a rozhodně se jim to daří!

Gameplay jako z úplně jiné hry

Grinding Gear Games nám v posledních dnech naservírovali hned 2 ukázky přímo ze hraní hry Path of Exile 2. První ukázkou byl Ngamakanui Teaser prezentovaný v rámci Summer Games Fest. Ten nám ukazuje gameplay s Witchkou, který připomíná spíš právě vydané Diablo 4 a možná ho má tendenci i zahanbit.

YouTube player

Druhý teaser Aggorat vývojáři odprezentovali v rámci PC Gaming Show. Aggorat Teaser nám ukazuje styl gameplaye a skillů, jaký jsme v PoE nikdy dříve neviděli. Nehledě na to, že archetypem se postava vymyká všem nám známým charakterům z PoE 1 – můžeme tedy čekat úplně nový charakter?

YouTube player

Oba trailery mají společné dvě věci. Tou první je jasné ukázání extrémního pokroku oproti Path of Exile 1 v rámci audiovizuálu. Tou druhou je jasně vyslaná zpráva, že PoE 2 nebude o mačkání jednoho tlačítka, ale o volnosti a možnosti využít více skillů najednou. Přeci jen – každý skill bude moct být tzv. „six-link“.

Více již brzy na ExileCon 2023

Blíže nám pokrok Path of Exile 2, a to včetně datumu zahájení beta verze, odhalí vývojáři na ExileCon 2023, který se bude konat na Novém Zélandu na konci července. V rámci ExileConu nám GGG odhalí i novou ligu pro Path of Exile 1, kterou budeme moci hrát již na začátku srpna.

5 2 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments