Expedition liga začíná

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

S čím na lize startovat a na co se připravit? To si povíme v tomto článku!

S Buildem!

Píšeme a říkáme to každý začátek nové ligy – nejdůležitější je, abyste byli připraveni a úplným základem je vědět, co budete hrát. Tuto ligu je to sice o chlup těžší, jelikož většina buildů dostala plošný nerf, ale není všem dnům konec. Pro úplné základní zjištění co bude a nebo nebude hratelné můžete mrknout na náš předchozí článek, ve kterém tyto základy probíráme.

Špatně neuděláte ani když začnete s uplnými klasikami jako jsou Essence Drain nebo Toxic Rain, v komunitě se šušká, že by mohly být pořád naprosto v pohodě!

S Lootfilterem!

Nezapomeňte, že bude potřeba aktualizovat vaše lootfiltery! Pokud používáte filtr od Neversinka, mělo by být vše v pohodě, jelikož vše stíhá aktualizovat. Pokud ovšem používáte nějaký vlastní nebo komunitní filtr – ujistěte se, že je připraven pro verzi hry 3.15.

S Komunitou!

Říkáme to často a budeme se opět opakovat – hrát solo je sice fajn, ale fajn komunita k této hře prostě patří. Zkuste se zapojit do nějaké party při startu ligy a užijete si úplně jiný rozměr zábavy.

No a pokud budete chtít zůstat raději solo, rozhodně nezůstaňte úplně sami, ale zapněte si nějaký fajn stream. Slyšeli jsme, že tentokrát nebudou mít streameři prioritu v queue, a tak nebudete ani frustrováni. Pokud byste chtěli mrknout na něco rodném jazyce, níže vám jako vždy nabízíme výběr streamerů, kteří se do nové ligy na twitchi pustí.

Plavec – https://www.twitch.tv/plaveccz

Plavec začne streamovat těsně před začátkem ligy, pořád není plně rozhodnutý, co bude hrát, ale váhá mezi novými skilly Storm Rain a Forbidden rite. Je ale možné, že skonči u Toxic Rain nebo Ice trap. Tak či tak, to bude určitě zábava a Plavec vám má možnost předat spoustu zkušeností

DJKiller – https://www.twitch.tv/djkiller666

Na streamu u DJ můžete čekat ledasco – půjde o první osobní stream a sám nemá nejmenší tušení, co na nové lize bude hrát. Začne se každopádně chvíli před startem ligy!

Sterakdary – https://www.twitch.tv/tensterakdary

Pokud jste spíše ranní ptáčata a neradi hrajete novou ligu přes noc, můžete novou ligu odstartovat v sobotu v 08:00 se Sterakem! Když jsme se ho ptali, co můžete čekat, povídal něco o osobním rekordu zaběhnutí kampaně pod 5 hodin a Svém Legendárním Ukradeném Storm Brand buildu.

Simo – https://www.twitch.tv/thesimo87

Simo zřejmě nebude streamovat ihned na startu ligy, ale o víkendu na jeho stream určitě narazíte. U Sima se můžete těšit na efektivní gameplay a dobré rady.

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments