GGG se učí od EA aneb BattlePass v PoE

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Battle Pass je něco, co můžeme znát z různých her a je jedním z úspěšných modelů, jak vydělat další peníze na vývoj hry. Je toto však krok správným směrem pro PoE?

Kirac’s Vault

Kirac’s Vault je Battle Pass v hodnotě 30$ a nabízí unikátní exkluzivní skiny pro různé unikátky ze světa Path of Exile. Odměny se získávají na základě progresu Atlasu a v celém Battle Passu nás jich čeká celkem 8.

Tyto jedinečné skiny neposkytují pouze alternativní vzhled pro oblíbené předměty, ale také vizuálně interagují s vaší hrou.

Například Bloodthirsty Headhunter způsobí explozi hlav rare monster (pouze vizuální = nedává žádné poškození), když jim ukradne jejich schopnosti. Aegis Aurora se rozzáří, když blokujete. Malevolent Watcher’s Eye přidá do hry nádech Pána Prstenů a Sauronova Oka.

Aby bylo jasno, jedinečné vzhledy itemů, které můžeme získat, jsou čistě kosmetické a nepřinášejí žádnou herní výhodu. Stále take musíme získat skutečný item, na který se skin vztahuje.

YouTube player

Skiny jako takové jsou úchvatné! V redakci se nám opravdu líbí, ale říkáme si, jestli tohle je cesta, kterou se chce Path of Exile vydat.

Jak to vidíte vy? Koupíte si Battle Pass, abyste mohli flexit?
0 0 votes
Hodnocení článku
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dante
Dante
18. 2. 2022 15:12

Hele za mě to není nic závadného. Chápu, že GGG hledá způsoby, jak kontinuálně získávat prostředky. A vzhledem k tomu, že si s temi efekty itemů pohráli tak jsem s tím úplně ok:)

Ghost
Ghost
22. 2. 2022 10:45

Pro me taky nic co by extra vadilo, ale nepujdu do toho. Neni tam pro me nic navic. kdyby k tomu davali alespon 300 pointu jako u supporters packu, tak by se o tom dalo premyslet (treba bych si mohl nejaky stashky hodit do quad, nebo si pointy nechat na novy budouci stashky co vymysli atd … ) Co bych ja uvital, tak treba nejaka specialni stashka u ktere by se dalo nastavit affinity na veci ktery ji nemaji – myslim ze by se tam dala ta affinity treba i napsat rucne treba aby se me tam ukladaly maven invitationy, nebo mapy splnujici nejakou specialni podminku 130 a vic % quantity(driv gemy a flasky -> ale to ted vyresili novejma stashkama ktery jsem ocenil 🙂 ) .