Mikro-teasery ze Siege of the Atlas

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Přestože oznámení expance Siege of the Atlas bude až za několik dní, ve vodách internetu už můžeme zahlédnout malé teasery toho, co nás čeká! Dnešní článek nám ukáže pár z nich.

Melding of the Flesh

Na první pohled velice zajímavý jewel. Vaše maximální resistence nastaví na úroveň té nejvyšší z nich. Pokud bude mít Váš RF build například 90 % Fire Resist, tak i Lightning a Cold budou na 90 %. Problém pak vyvstává v překonání obrovského debuffu v podobě záporné resistence. Hlavní otázkou taky zůstává, jak dobrý tento roll je.. Můžeme se také setkat s tím, že průměrný roll bude kolem 100 %.

Rozhodně si ho dovedeme představit právě na již zmiňovaném RF Chieftainovi, ale mohl by tvořit krásný doplňek například pro Mageblood buildy. Další dobrý build určitě vznikne kombinací s Doryani’s Prototype a tedy velmi zápornou lightning resitancí. Zapomenout bychom neměli ani na Leadership’s Price, u kterého nás pak bude zajímat pouze jeden resist a zbylé budeme moci ignorovat.

Po tomto rozboru si troufáme tvrdit, že Melding of the Flesh by mohl být chase itemem této ligy – v závislosti na jeho vzácnosti. Rozhodně je to jeden z tzv. build-enabling předmětů, které nám GGG slibovalo.

Conqueror mapy a nová záložka v Map Stash Tab

Funkce, po které hráči dlouhodobě volají – přidání záložky pro mapy s Elder a Shaper Guardiany. Přesně toho se dočkáme v updatu 3.17 a expanzi Siege of the Atlas.

Nicméně tento screen nám odhaluje mnohem víc a opětovně si potvrzujeme naše domněnky. Na screenshotu jsou totiž vidět Conqueror mapy. Dá se tedy už skoro s jistotou říci, že klasický systém 4 Conquerorů a Siruse je pryč a k Sirusovi se dostaneme pomocí těchto map a (předpokládáme) fragmentů.

Divination karty

Nebyl by to správný update, kdyby v něm nepřišly nějaké nové divination karty. Hlavní otázkou PoE hráčů je – objeví se karta na Mageblood? Zatím nám ji neukázali, ale možné je vše. Pojďme se nicméně podívat na první dvě karty, které nám GGG odhalilo.

Bijoux

První karta nám nadělí raritní Cluster Jewel s item levelem 84 – typ a počet pasivek budou náhodné. Mohlo by jít o zajímavou kartu – jak pro SSF tak pro trade ligy.

Na SSF nám dá další možnost jak získat cluster jewely a na trade by mohlo jít minimálně o dobrou „gamble“ kartu. Pokud totiž narazíte třeba na large minion cluster jewel s 12 pasivkami – máte v rukou velké množství currency.

Justified Ambition

Druhá z odhalených karet nám přináší možnost získávat Synthesis mapy. Na SSF bude toto rozhodně vítanou novinkou, bude však hodně záviset na tom, kde karta bude vlastně padat.


Jak se Vám líbil dnešní článek s mikro teasery? Chtěli byste těchto článků více? Podělte se s námi do komentářů.

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments