PoE: Pokoření rekordu a Kirac’s Vault Pass!

Start nové Path of Exile ligy Crucible se vcelku povedl – byl pokořen rekord současně hrajících hráčů a to o nemalé číslo! No a ároven nám vývojáři přinesli informace o novém Kirac’s Vault Pass, který se dočkal obřích zlepšení!

Pokoření rekordu současně hrajících hráčů

Path of Exile při spuštění expanze 3.21 a ligy Crucible pokořilo svůj rekord současně hrajících hráčů Ten se dříve pohyboval na steamu kolem 150 tisíc a celkově (steam + PoE klient) kolem 270 tisíc. Crucible toto číslo pokořil o více než 50 tisíc!

Vývojáři toto potvrdili i na twitteru a zmínili celkové číslo 321 180 hráčů.

Kirac’s Vault konečně za pointy?

Vývojáři konečně vyslyšeli hráče! Kirac’s Vault Pass je možné nyní koupit pomocí klasických „pointů“, za které se běžně kupují všechny ostatní mikrotransakce. Od této chvíle tedy můžete využít své našetřené body a nemusíte zbytečně utrácet dalších 30USD – i když máte více než 300 pointů na účtu.

A to není vše! Kirac’s Vault Pass dostává i svou free verzi – respektive za plnění map budete dostávat odměny i když si „premium“ pass nepořídíte. Těmito odměnami je převážně currency hodící se k mapování.

Jedná se rozhodně o skvělý přídavek a hráčům dokáže určitě při startu ligy pomoci. Ačkoliv jsme si plně vědomi, že je to spíše marketingový tah, jak lépe tento season passs zviditelnit – vítáme to!

5 1 vote
Hodnocení článku
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nejkulatoulinkatejsi
Nejkulatoulinkatejsi
9. 4. 2023 22:03

A jak se vyzvedává?