Skvělé unikátky v PoE: Sentinel!

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Mysleli jste si, že bez balančních změn budete hrát ty samé buildy, co dříve? To jste se na omylu – nové unikátky v Path of Exile: Sentinel otevřou možnosti buildům, jaké jsme ještě nikdy neviděli.

Unikátní itemy z Pinnacle Bossů

Unikátky, o kterých se bavíme, budou dropovat z Pinnacle Bossů. Jmenovitě jde pak o bosse Shaper, Elder, Uber Elder, Maven, The Infinite Hunger, The Black Star, The Searing Exarch a The Eater of Worlds. O většinu z nových unikátek se postarali výherci SSF HC Siege of the Atlas Boss Kill Eventu a musíme říct, že se jim opravdu povedly.

The Burden of Truth

Opasek, který bude mít skvělou synergii s hybridními buildy zaměřujícími se jak na Life tak ES. Nejen, že zajistí lepší rozložení damage vůči Life a Energy Shieldu a dá nám také Extra Energy Shield, ale je na něm i Keystone Supreme Decadence.

Tento Keystone byl do této doby dostupný pouze přes Timless Jewel a způsobí, že vaše Life Flasky budou doplňovat vedle Life i Energy Shield.

Call of the Void

Nenechte se zmýlit tím, že jde o unikátku na Level 16 – rozhodně to není jen nějaký levelovací item. Prstýnek způsobí, že veškerá vaše damage z hitů (i třeba chaos nebo fire) bude dávat nepřátelům chill. To už samo o sobě zní dobře, ale není to zdaleka vše.

Nepřátelé, kteří mají chill budou při zabití shatternutí – tedy jako při freeze a zároveň vám budou dávat menší damage (při 30% chill budou dávat 15% less damage). Určitou nevýhodou může být, že veškerá damage z hitů dá chill i vám – tedy až na to, že je ve hře prstýnek Winterweave, který efekt chillu obrátí a místo zpomalení vás zrychlí.

Echoes of Creation

Pokud jste v minulosti hráli slam buildy využívající rotaci několika různých warcry a bavilo vás to – toto je helma pro vás. Rozhodně ale nebude pro každého a její nevýhodou je, že je zaměřená vyloženě na jeden jediný styl buildu. S touto helmou mají warcrye o jedno použití navíc a za každý warcry, který exertnul následující útok bude skill dávat o 11% More Damage.

Nevýhoda? Za stejný počet exertů dostanete physical damage i vy.

The Eternal Struggle

Amulet, který bude padat jak z The Black Star tak z The Infinite Hunger a bude se lišit implicity. Tento amulet bude mít obrovský potenciál, pokud dropne se správným setem implicitů. Nicméně vám také může padnout s opravdu otřesnými implicity a nebude mít cenu ani chaosu.

Následně bude také na vás, jestli se rozhodnete využít Searing Exarch mód na Culling Strike nebo Eater of World mód na Malignant Madness při critu. To se určuje dle toho, který implicit je dominantní – tedy má vyšší tier. Amulet z The Black Star bude například vždy Searing Exarch dominantní.

Impossible Escape

Zřejmě ta nejšílenější unikátka, která bude tuto ligu do hry přidána! Přáli jste si někdy přeškočit celý pasivní strom a vzít si jen pár bodů úplně mimo vaši trasu? Impossible Escape jewel vám to víceméně umožní. Má to ale háček – jak tedy funguje?

Tento jewel dáte do socketu jako každý jiný a poté se vám v pasivním stromě kolem Keystone zmíněného v části textu „Passives in Radius of název keystonu can be…“ vytvoří ve small radiusu kruh, ve kterém si můžete brát pasivky jak jen chcete.

Zde se můžete podívat na naše album na imguru, kde jsou zobrazeny veškeré Keystony s kruhem se Small radiusem. Pasivky v tomto kruhu si budete moci vzít i když od vás budou přes celý strom. Je libo +3 k maximálním resistům v podobě Imbalanced Guard jewelu?

Nové Forbidden jewely

Co takhle přidat do hry úplně nové Ascendency pasivky? Přesně to si v GGG řekli a vytvořili tak nové varianty Forbidden Flame a Flesh jewelů, které budou padat z Uber verzí The Searing Exarch a The Eater of Worlds. V době psaní článků nám GGG ukázalo tyto jewely 2 – jeden pro Witch a druhý pro Templáře. No a musíme říct, že jsou oba opravdu brutální.

Očekáváme, že takováto silná Ascendency bude přidána ve formě jewelu pro každou herní classu a máme se na co těšit!

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments