Tolik mikrotransakcí zdarma! To jsou Archnemesis challenge!

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Veškerý ten hype okolo vydání nové expanze a ligy je obrovský. Dostáváme nové bosse, unikátky, kompletně předělaný Atlas, Atlas passivky – a navíc, ještě hromadu mikrotransakcí zdarma! Jaké, že to jsou? To se dozvíte v dnešním článku.

Více jak tři odměny?!

Každou ligu jsme byli zvyklí na tři odměny za plnění challenges. Většinou ty první dvě byly na úrovni průměrné mikrotransakce díky tomu, že nebylo obtížné je získat. Třetí pak byla většinou nadprůměrná a vzhledově úchvatná – viz třeba pet ze Scourge ligy. V 3.17 ale dostáváme hned 6 odměn a většina z nich je opravdu krásná!

Proč došlo ke změně? V první řadě je vlastně otázka, zdali to tak bude i příště, ale jedno je jisté. GGG se snaží prodloužit životnost ligy tím, že přidá vícero odměn ve vyšších tierech challengí. Spousta hráčů totiž dokončí 24 výzev a s ligou končí. Předpokládáme, že se s tím GGG snaží pracovat a udržet si hráče po delší dobu.

12 challengí

Za 12 splněných výzev dostaneme Cold Character Effect. Žádná sláva to rozhodně není, přestože s dobře sladěným gearem může doplňovat tu poslední chybějící část ledového vzhledu.

24 challengí

Za 24 výzev na nás čeká set zbraní. Co je však zajímavé, je to, že každá zbraň má trochu jiný skin. Není to tak jeden set, ale vlastně hned několik, a to se vyplatí!

We cannot display this gallery

32 challenges

První z nových tierů odměn – a v redakci se nám tedy velmi líbí! Jestli hrajete Arc, Crackling Lance nebo jiný lightning spell, tak tenhle Character Effect musíte mít!

34 challenges

Další nový tier a zase Character Effect. Tento už na nás nepůsobí tak úchvatně jako ten předchozí, ale i ten si jistě najde své místo ve fire buildech.

36 challenges

Klasických 36 challenges a řekli bychom, že i klasická odměna. Křídla nevypadají extra úchvatně a nás by tato odměna rozhodně nepushovala za získáním 36 výzev. Na druhou stránku, pokud jste fandové Wingů, ať už vypadají jakkoliv, rozhodně jde o skvělou odměnu.

38 challenges

Kombinace předchozích dvou Character Effektů vypadá velmi dobře! V redakci nám trochu připomíná Sonica… dočkáme se nějakého cosplaye?


V každém případě 38 výzev je opravdu dost. Donutí vás nové odměny pushovat až na 38, nebo se spokojíte s jiným množstvím? Podělte se s námi do komentářů.

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments