10 nových masteries, které potřebuješ!

Masteries jsou takové vlastní Notables, kde si můžeme vybrat z několika možností. K jejich alokování je potřeba vybrat všechny předchozí nody v uzlu. Protože v Cruciblu dochází k jejich úpravám, v dnešním článku vám představíme 10 masteries, které nás zaujali a neměli byste je minout.

Jaké to jsou?

  1. 12% increased Mana reservation mastery – několik masteries na reservation efficiency (daných skillů) bylo odstraněno, tohle je naše náhrada. Její alokování nás bude stát 2-4 skill pointy, ale to se za tak silnou notable rozhodně vyplatí!
  1. 10% instant leech mastery – skvělá defenzivní mastery, která umožňuje instantně leechovat 10% HP, ES nebo many ve chvíli, kdy hitnete enemáka.
  2. Corrupted Blood cannot by inflicted to you – je tohle třeba vysvětlovat? Berte ji, vždy pokud nemáte jinou mitigaci CB.
  3. Your Elemental Resistances cannot be lowered by curses – že se Vám to zdá jako zbytečnost? Berte ji a uvidíte, jak najednou budete v mapách méně umírat… Cursky dělají hodně, pokud nemáte overcapnuté resisty nebo odolnost proti cursám.
  4. Enemies pernamently take 5% increased Elemental damage for each second they’ve even been Frozen by you, up to a maximum of 50% – takový ledový shock.. sice se stackuje delší dobu, ale na silných bossích ten buff opravdu pocítíte
  5. Accuracy Mastery (+500 accuracy a -2 accuracy za level) – na začátku ligy Vám tahle mastery totálně vyřeší vaši šanci na hit. A později i s levelem 100 stále dostanete 300 flat accuracy. A to není málo!
  6. Recover 4% of Life when you use a Flask – kapesní Pathfinder a navíc 5 flašek = 20%!! To rozhodně není malý recover a většina buildů z toho může jenom těžit.
  7. 15% increased Life if there is not life modifier on body armour – 15% max Life není málo a nám to umožňuje craftit chestky, které life mít nemusí a otevírají nám tak jeden prefix. Nehledě na to, že Tabula taky žádný life modifier nemá. Jen pozor na Brass Dome, ten Life Modifier totiž má…
  1. Life recoup occur over 3 seconds – recoup je solidní defenzivní mechanika, která říká, že se nám po hitu v následujících 4 sekundách vrátí určitý počet HP. A díky této masterce dostaneme životy zpět rychleji. Tedy její efektivnost je mnohem vyšší.
  2. 25% šance na otevření všech chestek okolo – meme? Kdo ví, možná nakonec zjistíme, že to vlastně bude strašně OP. Kdo první takhle otevře Divine, nebo snad Mirror?
5 3 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments