Ukecaný společník na cestách? To jsou Crucible Challenges!

Veškerý ten hype okolo vydání nové ligy je obrovský. My v redakci už se fakt nemůžeme dočkat! Dostáváme nové mechaniky, unikátky, weapon passivky – a navíc, ještě hromadu mikrotransakcí zdarma! A že jsou fakt ukecané… Jaké, že to jsou? To se dozvíte v dnešním článku.

Tiery odměn

Není to tak dávno, co se systém challenges změnil na tierové odměny. Jednoduše řečeno v prvním tieru challenges dostaneme celý armour set. K tomu nám stačí dosáhnout 10 splněných výzev. Což není nic složité a dosáhne toho každý, kdo se dostane do map.

  • Tier 1 – 4 až 10 challenges
  • Tier 2 – 12 až 18 challenges
  • Tier 3 – 20 až 26 challenges
  • Tier 4 – 29 až 38 challenges
  • Tier 5 – 38 challenges

Další tiery pak odemykají pouze „vylepšení“ tohoto armour setu. S každým tierem tak vypadá brnění honosněji a nabývá jistých vlastností či dovedností. A to je hlavním kouzlem tohoto setu!

Od 4. tieru totiž začne brnění pěkně zářit a jakmile dosáhnete tieru 5, tedy zkompletujete celý set, začne brnění mluvit. Set má název Chaosborn a tedy je jasné, kdy se bude ozývat. Ano, kdykoliv dropnete Chaos Orb (který to změní dost POG verze), brnění to okomentuje.

A to není vše! Ve chvíli kdy budete používat Chaos Orb, brnění to bude komentovat. Můžeme se tak těšit na vtipné poznámky, jak nám RNG God nepřeje.

Crucible Challenges v Ruthless

Pokud jsme hráči, kteří si užívají Ruthless, můžeme se tuto ligu těšit na speciální challenges připravené speciálně pro tento herní mód. Je jich jenom 8, ale jejich obtížnost v kombinaci s Ruthlessem je obrovská. Přestože se na první pohled mohou zdát velmi jednoduché.

Pro dosažení tieru 5 odměn je ale potřeba splnit všech 8 výzev. Cítíte-li se tedy na opravdovou výzvu, Ruthless Vám ji přináší.

Totemy

Za určitý počet splněných challenges budeme taktéž dostávat totemy, které si můžeme vystavit v Hideoutu. Ruthless pak má svoje speciální, které vypadají (prý) jinak.

Tak co, jak se vám líbí challange pro tuto ligu? Jsou dostatečně motivující k tomu, abyste dosáhli na poslední tier?

5 1 vote
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments