Atlas Memories – nový přídavek endgamu

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

PoE lore má velmi bohatý obsah zahrnující zajímavé události a postavy, které mají velmi spletité příběhy. Přestože většina hráčů tento fakt ignoruje, nová součást endgame Atlasu přinese potěšení i těmto lore geekům.

Seznamte se s Mastery

GGG slíbilo v každé lize přidat content, který rozšíří endgame a který se propíše rovnou do core hry. V Lake of Kalandra nás tak čekají Atlas Memories. Jsou to předměty, které uchovávají vzpomínky na hrdinské činy známých masterů (Niko, Alva, Kirac, Einhar) z dob jejich dobrodružných výprav. Tyto vzpomínky pak můžeme díky těmto reliktům zažít také.

Při použití předmětu nám dané NPC povypráví příběh o tom, co zažilo a označí sekvenci map, kde se událost stala. Zároveň nám jednotlivé mapy poskytne, čímž je nemusíme ani vlastnit. Mapy můžeme rollovat, ale neplatí na ně naše vlastní Atlas passivky. Nicméně content uvnitř mapy by měl být optimalizovaný tak, jako kdybychom měli Atlas nastavený přesně pro daný content.

Každá další mapa v sekvenci je zároveň složitější a složitější a tím pádem bohatší na odměny. Memories jsou endgame contentem a budeme je tedy dropovat až ve vyšších červených mapách. Zároveň jejich drop rate nebude dle Chrise nějak markantní.

Pokud tedy budete chtít vyzkoušet specifický league content, aniž byste specovali Atlas budou Memories skvělým přídavkem do již skvěle zpracovaného endgamu. A BTW, jsou tradeovatelné!

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments