Baví Vás TotA? Ještě si ji užijete!

Pokud Vás baví aktuální liga, máme pro Vás dobrou zprávu! Ještě nějakou chvíli si ji můžete užívat. GGG totiž vydalo krátkou novinku ohledně plánů pro vydání další expanze 3.23 a odhaluje tak další prodloužení již zaběhlého ligového cyklu.

3.23 timeline

Další liga nás čeká až začátkem prosince. To z Toty dělá opět skoro 4 měsíční ligu. Tato délka posledně nesklidila moc úspěchu. Přestože je TotA jednou z těch velmi oblíbených lig, což dokazují i čísla o hratelnosti, stále je potřeba hráče zasypávat novým obsahem, aby je hra udržela.

Nicméně GGG slibuje ligu s velkými ambicemi a prý potřebují několik dalších týdnů na to, aby ji vydali v dobrém stavu. Budeme jim tedy věřit a třeba se dočkáme ligy, kterou nebudou muset masivně buffovat v rámci odměn v prvním týdnu.

Vzhledem k tomu, že poslední prosincová liga (The Fobidden Sanctum) byla vydána přibližně 2 týdny před Vánoci se slovy od GGG, že jde o nejideálnější čas – očekáváme start příští ligy taktéž v tomto rozmezí. Ačkoliv není nic potvrzené, očekáváme tedy datum 08.12.2023.

End-of-league Events

Aby se hráčům zkrátilo čekání na novou ligu, GGG plánuje v listopadu spustit několik hráčsky oblíbených eventů. Celkově se bude jedna o 3 eventy a každý z nich poběží celý jeden týden. Můžeme se tak těšit na 3 týdny zajímavého obsahu. Jaké přesně eventy to budou zatím nevíme, proto sledujte web, abyste se to včas dozvěděli!

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jajojo
jajojo
14. 10. 2023 16:14

už aby takhle nepovedena liga skončila

Mailo
Mailo
29. 10. 2023 18:48

„Přestože je TotA jednou z těch velmi oblíbených lig“ … Az tak velmi, ze z nasej guildy to uz asi 2 mesiace nikto nehraje. 🙁

DJKiller
Admin
2. 11. 2023 15:12
Reply to  Mailo

Jedna guilda je naprosto nevypovídající ukazatel. To, že je TotA jedna z nejaktivnějších lig je čistý fakt, který jedna guilda fakt nezmění 😉 Doporučuji mrknout na https://poedb.tw/us/League#ConcurrentPlayers

Last edited 6 měsíců před by DJKiller
Mailo
Mailo
2. 11. 2023 15:52
Reply to  DJKiller

Ved OK … ja iba ze to hram uz niekolko rokov a pamatam si ligy, ked sa hrali intenzivne az do konca. V poslednej dobe (min. posledny rok) po 2 mesiacoch uz v guilde nieje temer nikto … POE uz straca na popularite. Podla mojho nazoru je uz moc prekombinovana … Tvorcovia idu svoju ideu, ze iba male percento hracov ma dosiahnut na maximum. A bez podpory guildy je to pre bezneho hraca skoro nemozne … je tomu potrebne venovat prilis mnoho casu. POE uz rozhodne nieje hra, ktoru si pustis vecer na 2-3 hodiny a mozes dohrat ligu … Uz cakam, kedy a aka bude POE 2 🙂