Endgame Bossové v Siege of the Atlas

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Poté, co velitel Kirac převzal zodpovědnost za obranu Atlasu, zřídil základnu v souostroví Karui s několika Map Devicy. Slyšel zvěsti o vaší zdatnosti a zve vás, abyste se připojili k jeho milici, prozkoumali Atlas a dozvěděli se o nových hrozbách pro Wraeclast. Maven totiž není jediná. Jsou zde dva noví Eldritch Horrors: The Searing Exarch a The Eater of Worlds.

Přichází nová éra

Searing Exarch a The Eater of Worlds jsou nejmocnější bytosti, jaké kdy Wraeclast viděl. Cesta k jejich porážce zahrnuje prozkoumání mnoha influenced map a zabití jejich impozantních podřízených, The Black Star a The Infinite Hunger.

Nové bosse můžeme sledovat oba najednou, ale musíme si vybrat, který bude ten prioritní. Maven si totiž uvědomí, že by tito bossové mohli zhatit její plány, a tak modifikuje map device a přidá tracker těchto bossů, jakmile se o nich dozví. To se stane v průběhu žlutých map.

Jakmile budeme postupovat influencnutými mapami, budeme se stále více přibližovat k poskokům těchto bossů, které budeme muset porazit. V nejvyšších tierech map pak dojde k boji se samotnými Eldritch Horrory.

Potom, co porazíme každého z Eldritch Horrorů poprvé, se nám odemkne možnost tyto bosse farmit. Stačí běhat T14+ influencnuté mapy a postupem času se dostaneme k poskokovi, a pak následně bossovi samotnému. Tyto boss encountery budou itemizované a lze je nejenom tradovat, ale i rollovat pomocí currency.

Oltáře vlivu

Tyto oltáře se budou vyskytovat v jednotlivých influencnutých mapách a budou přidávat další úroveň obtížnosti, ať už pro mapu, nebo bosse. Na nás pak bude vybrat si, zdali chceme tu výzvu podstoupit a získat navrch další odměnu.

Odměny

Jak to bude s odměnami z nových bossů? Headhuntery to nebudou, ale drop table vypadá rozhodně lépe, než měla původní Maven. Ať už z poskoků nebo Eldritch Horrorů, čekají nás nové unikátní itemy a pro změnu, nová currency!

Eldritch orbs

Searing Exarch a The Eater of Worlds mají každý silnou sadu implicit Eldritch modifierů, které lze přidat na předměty pomocí Eldritch Embers a Eldritch Ichor. Ačkoliv tento proces nahrazuje stávající implicity, je možné mít oba typy Eldritch implicitu současně.

Eldritch currency

Orb of Conflict lze použít k manipulaci s tiery těchto modifierů na itemu v rámci šesti dostupných tierů. Při použití se náhodně zvýší tier jednoho modifieru a sniží tier druhého. Použít jej ovšem můžete i v případě, že je na itemu pouze jeden z těchto nových implicitů. Bezpečně si jej tak můžete zvýšit a až poté přidat implicit druhý.

Nový Eldritch Chaos Orb, Eldritch Exalted Orb a Eldritch Orb of Annulment mohou manipulovat s Prefixy nebo Suffixy itemu v závislosti na tom, který z Eldtrich modifierů má vyšší tier. Do hry se tedy přidává přímý meta-crafting a cítíme z toho silný Harvest-vibe.

Jak to bude se starými bossy?

Pro Shapera, Eldera, Uber-Eldera a Maven se nic nemění a proces zůstává stále stejný. Conqueroři pak dostávají stejný systém, jako má teď Shaper a Elder. Od T14+ map nám mohou padat mapy influencnuté jednotlivými Conquerory, kde nás na konci mapy čeká boj s daným bossem. Každý z nich pak bude dropovat fragment a všechny čtyři společně otevřou cestu k Sirusovi.


V redakci si myslíme, že je to změna k lepšímu. Již nebudeme muset bezhlavě farmit desítky map jen proto, abychom mohli jít Siruse. Jaký na to máte názor vy? A jak se Vám líbí noví bossové?


Chcete se o nové expanzi dozvědět více? Mrkněte na náš rozcestník věnovaný Siege of the Atlas!

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments