Siege of the Atlas Boss Kill Event

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Máte chuť si vytvořit vlastní unikátku ve hře či divination kartu a jste soutěživí? Event, který se spustí na začátku expanze 3.17 možná bude právě pro vás!

Cílem jsou Endgame Bossové

Jako tomu bylo i minulý rok při představení bosse Maven, tak i tentokrát se dočkáváme oficiálního eventu na poražení zbrusu nových endgame bossů. Cílem bude porazit všechny tři hlavní bosse Atlasu – tedy Maven, Searing Exarch a Eater of Worlds. Nepůjde tedy o nic jednoduchého – zvláště, když uvážíte, že event poběží na HC SSF Archnemesis lize.

Odměny

Odměněno bude 10 nejrychlejších hráčů, kteří všechny 3 tyto bosse porazí jako první. Maven bude jednoduchá, ale o nových bossech víceméně nikdo nic neví, takže bude minimálně velice zajímavé event sledovat, i kdybyste se nezúčastnili.

Odměny pro prvních 10 hráčů

  • 1. místo: Možnost designu unikátního itemu, který bude dropovat ze Searing Exarch nebo Eater of Worlds + design vlastní Divination Card
  • 2. místo: Možnost designu unikátního itemu, který bude dropovat z Maven + design vlastní Divination Card
  • 3. místo: Možnost designu unikátního itemu, který bude dropovat z Black Star nebo Infinite Hunger + design vlastní Divination Card
  • 4. až 10. místo: Možnost designu vlastní Divination Card

Někteří možná čekali peněžní odměny – ale z určitého úhlu pohledu je toto mnohem, ale mnohem lepší. Unikátka po těchto lidech ve hře zůstane ještě dlouho a zvlášť ve chvíli, kdy GGG již nenabízí možnost designu vlastní unikátky, jde o velice cennou odměnu. A co je na tom ještě lepší? Unikátky budou padat z hlavních bossů hry, designér se tedy určitě bude moci pořádně vyřádit a klidně vytvořit něco trošku OP.

Bonusové odměny

  • První Uber Elder Kill: Možnost designu unikátního itemu, který bude dropovat z Uber Eldera
  • První Shaper Kill: Možnost designu unikátního itemu, který bude dropovat z Shapera
  • První Sirus Kill: Možnost designu unikátního itemu, který bude dropovat ze Siruse

Prakticky i tyto odměny jsou na tom úplně stejně a velkou výhodou je to, že i my ostatní se můžeme těšit na nové unikátky i z bossů, které už dlouho známe. Prakticky bude i na nezúčastněných, aby alespoň fandili někomu, u koho si myslí, že vytvoří vážně parádní unikátky.


Líbí se vám tento typ eventu a těšíte se na nové unikátky, které díky němu vzniknou?Chcete se o nové expanzi dozvědět více? Mrkněte na náš rozcestník věnovaný Siege of the Atlas!

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments