Kdy se dočkáme Path of Exile 2?

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Po delší době ticha nám na oznamovacím streamu nové ligy Ultimatum GGG přineslo relativně velký nášup informací a ukázek super-očekávaného Path of Exile 2. Co vše nám ukázali a kdy si PoE 2 konečně zahrajeme?

Proč to tak trvá?

To je asi otázka nejednoho hráče Path of Exile a odpověď nám vlastně dal Chris Wilson hned z úvodu livestreamu. Path of Exile 2 je obří projekt, který je pro studio extrémně důležitý a jsou názoru, že je lepší si raději dát na čas a vytvořit to nejlepší ARPG vůbec.

YouTube player

No a hned z traileru je vidět. To, že vývoj zpomaluje celosvětová pandemická situace, a že vedle vývoje Path of Exile 2 pokračuje i vývoj prvního dílu má na rychlosti vývoje a vydávání novinek také zásluhu.

Tento rok nic nečekejme

Jak se dalo předpokládat, tento rok ještě nemůžeme nic moc očekávat. Path of Exile 2 by mělo mít dohromady 7 aktů a nyní nám GGG představilo teprve akt druhý. Jestli ale všech dalších 5 aktů bude vypadat takhle skvěle – vyplatí se čekat!

Datum přesného vydání nám vývojáři ještě nějakou chvíli tedy nesdělí, ale s velkou pravděpodobností bychom se v průběhu roku 2022 mohli dočkat hratelné Beta verze.

Novinky z Path of Exile 2

Jak již jsme několikrát zmínili, vývojáři nám toho na streamu ukázali ve finále více, než jsme vůbec čekali či doufali. Ohromili nás nejen skvělými scenériemi druhého aktu, ale i detailním gameplayem.

Jednotlivé části odhalení si zajisté v příštích článcích ještě blíže projdeme, protože je rozhodně o čem mluvit – ať už to jsou kopí, kuše, skilly nebo jejich použitelnost v kampani Path of Exile 1.

O Path of Exile 2 jsme si i něco málo řekli v neděli 11.04.2021 na našem Exiles.cz Podcastu, záznam podcastu můžete nalézt na našem YouTube kanálu, nebo rovnou mrknout níže:

YouTube player
0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments