Odhalení Path of Exile: Crucible se blíží!

Vývojáři Path of Exile pro nás opět chystají livestream, ve kterém nám odhalí další expanzi a ligu pro tuto hru. Nová liga nese název Crucible a na streamu se dozvíme, co vše do hry přinese nového.

YouTube player

Livestream

Stream začne 30. března ve 21:00 našeho času na oficiálním PoE twitch kanálu https://www.twitch.tv/pathofexile. Očekávat můžeme jako vždy odhalení traileru nové expanze a po něm detailní rozbor toho, co nás čeká. Odhalení samotné ale běžně restreamují komunitní streameři a pokud byste chtěli s ostatními sdílet nadšení z nové ligy v češtině, doporučujeme se mrknout na některý z českých streamů.

Po odhalení se opět známý ZiggyD živě připojí k Chrisu Wilsonovi a bude se věnovat otázkám a odpovědím z Twitch chatu. Celý livestream včetně otázek a odpovědí bude s největší pravděpodobností trvat něco málo přes hodinu.

Twitch Drops

Můžeme se také těšit na Twitch Drops! Bude stačit sledovat jakýkoliv stream, který bude streamovat Path of Exile po dobu 45 minut a získáte Sphinx Wings. Abyste o drop nepřišli, doporučujeme zkontrolovat, jestli máte propojený Path of Exile účet s Twitch účtem!

YouTube player

Novinky z nové expanze

Pokud nebudete mít čas či chuť sledovat livestream, nezoufejte. V příštích dnech pro vás na našem webu připravíme několik různých článků, které se na novou Path of Exile expanzi budou zaměřovat. Pokud chcete dostat upozornění na PoE novinky či je probrat s ostatními – doporučíme navštívit náš komunitní PoE Discord.

4.8 5 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments