Path of Exile: Conquerors of the Atlas

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Na ExileCon byla odhalena expanze Conquerors of the Atlas, která přijde společně s updatem 3.9. No a můžeme říct, že pořádně zatočí s endgame systémem map. Jdeme se tedy mrknout na základní přehled toho, co nás v tomto rozšíření čeká.

YouTube player

Když moc grindíte

Jak už trochu napovídá název této expanze a trailer, Atlas už nebude tak jak jsme ho znali do této chvíle. Celý příběh této expanze se točí kolem toho, že banda 4 Exilů, jako jsme my, zabili společně se Zanou Uber Eldera. 

No ale to jim tak úplně nestačilo a pořád chamtivě probíhali mapy jednu za druhou… nepřipomíná vám to někoho? Nakonec začali být pro Wraeclast nebezpeční, a tak je Zana uzavřela v mapách a zapečetila Map Device. No netrvalo to dlouho a dokázali se vrátit zpět – a kdo jiný by je měl zastavit než my.

Atlas je celý naruby

Atlas díky těmto 4 dobyvatelům dostal pořádně zabrat, a tak není ani trochu podobný tomu, který jsme doposud znali. Nebudeme již začínat na krajích ale uprostřed a uvidíme pouze 50 map a ostatní budeme muset odhalit. Odhalení ale nebude stejné jako dříve. 

Zároveň si už nebudeme hrát s influencí Shaper a Eldera – válka o atlas, do které jsme zasahovali posledních pár lig, skončila. Nyní zde panuje influence zmíněných 4 exilů a její ovlivňování námi bude něco úplně než jsme byli zvyklí doteď.

Nyní se v Atlasu objeví sockety, do kterých budeme vkládat Watchstone. Když Watchstone vložíme do socketu v určitém regionu Atlasu, odhalíme další mapy a zároveň zvýšíme tier jednotlivých map. A víte, co je na tom nejšílenější? Narozdíl od Shaper a Elder orbů půjde tímto způsobem zvýšit tier unikátních map!

We cannot display this gallery

Jak Watchstony získáme?

Teď určitě všechny zajímá, jak se k těmto Watchstonům dostaneme. Jak už jednotlivé věci mohly napovědět, budeme je získávat z nových Endgame bossů.

Těch bude celkem 5 a bojovat bychom s nimi měli postupně a měli by mít zvyšující se úroveň. Základem budou 4 bossové a tím, že je budeme porážet, bychom se měli dostat k pátému – a my pevně doufáme, že jeho fight bude minimálně tak těžký jako s Uber Elderem.

We cannot display this gallery

A co další drop?

Z nových bossů budeme mít možnost dropnout vedle Watchstonů samozřejmě u nové unikátky a speciální raritní itemy opatřené jejich influencí. Stejně jako u Shaper a Elder itemů, budou mít tyto věci možnost rollnout módy (affixy), které jsou normálně jinak nedostupné.

Vedle samotných itemů s influencí nám ale budou padat také speciální Exalted orby, které budou na item přidávat affixy dané influence.

Nové Support gemy Plus

Další novinkou, která bude dropovat exkluzivně z nových bossů, jsou support gemy plus. Půjde o support gemy, které jsou již ve hře, ale na steroidech. Podívat se můžete sami níže:

 

Zaměřeno na luky

Stejně jako minulé updaty i tento patch se zaměří na určitý aspekt hry – tentokrát půjde především o luky. Můžeme se těšit na nové skilly, balanc skillů současných a tak dále. Taktéž se můžeme těšit na předělané Ranged Attack Totemy – nyní z nich budou balisty a měly by být aspoň trochu hratelné.

Jak moc velký nerf dostane Tornado Shot zatím nevíme, ale na první vlaštovky nových skillů a balistů se můžete podívat níže.

 

Ano – viděli jste správně… od updatu 3.9 budeme moci udělat z každého lukařského skillu barrage. No není to super?

Tohle není všechno

Update 3.9 nám toho samozřejmě přinese daleko víc, na všechno zatím odhalené můžete mrknout i na oficiálních stránkách. Najdete tam třeba příklady jednotlivých unikátek a módů na itemech.

Zároveň se toho bude ještě spousta dál odhalovat, takže nás sledujte, ať vám nic neunikne. Příště se totiž mrkneme na novou ligu Metamorph, která výjde 13.12. společně s updatem 3.9!


Pokud nás chcete podpořit a třeba být i v naší Síni slávy, budeme rádi, když se stanete našimi Patrony.

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments