Path of Exile: Metamorph

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Nebyl by to Path of Exile update, kdyby společně s ním nepřišla nějaká nová zábavná liga. Tou, která přijde 13.12., je Metamorph a rozhodně nám má co nabídnout.

Nová liga Metamorph

Update 3.9 a expanze Conquerors of the Atlas nám 13.12. přinese i novou ligu se jménem Metamorph. Tak jako vždy to pro nás znamená čerstvý start, úplně čistou ekonomiku a spoustu zábavy.

YouTube player

Metamorph se bude točit kolem alchemisty Octaviuse, který byl stejně jako my vyhnán do Wraeclastu. Octavius je možná trochu agresivní šílenec, který zabil vlastního učitele a svaluje to na nějakou temnotu – ale naučí nás sbírat esence monster kolem nás. No a díky tomu možná zjistíme, proč je tak agresivní a nebo ho možná i vyléčíme!

Sestav si svého bosse

V každé lokaci budeme mít možnost sbírat vzorky různých monster, které cestou lokací pobijeme. Tyto vzorky poté budeme moci zkombinovat a vytvořit z nich zrůdu spojenou ze všech monster, kterým vzorky patřily. 

Jo, jestli jste někdy aspoň trochu chtěli dělat genetické pokusy (a kdo by nechtěl, že?), v téhle lize budete mít možností více než dost. Jen to moc nepřehánějte, ať se to nevymkne z rukou a nestvoříte nezabitelné monstrum!

We cannot display this galleryJakmile takovéhohle bosse vypustíte běsnit, rozhodně za Vámi nebude běhat jako poslušný pejsek a budete se s ním muset vypořádat tak, jak jsme zvyklí. Vývojáři nám ovšem slibují, že čím těžší boss, tím lepší bude odměna. A dvojnásob to bude platit ve chvíli, kdy budeme kombinovat vzorky velkých bossů z map!

Katalyzátory – aneb zase „tuníme“ amulety!

No a nejen amulety – tuhle ligu budeme vylepšovat amulety, prstýnky a opasky! Sloužit nám k tomu budou katalyzátory, které budeme získávat právě z námi stvořených bossů. 

Katalyzátorů bude několik typů a každý bude dělat něco jiného – základ budou mít ale stejný. Dají vašim věcem kvalitu na 20% a s ní se bude pojit typ této kvality.

Tak na příklad nám mohou dát 20% kvality, která bude ovlivňovat resistance módy. Co to ale dělá? V podstatě nám těmito 20% vynásobí resisty, které daný item má a zvedne šanci, že ten mód dostaneme, když ho budeme craftit.

 

Příkladem může být třeba naprosto dokonalý belt, kterému ovšem budou chybět resisty. Ve chvíli, kdybyste třeba měli chuť mu je přidat pomocí Exalted orbu, bude určitě vhodné na něj nejdříve dát „resitance quality“.

Jakmile tam potom prásknete Exalt – kvalita spadne, ale budete mít obrovskou šanci, že tam padne resist. No a ještě k tomu bude mít šanci, mít obrovské rolly (na ExileCon jsme viděli 50% resistance mód na itemu!) a to se vyplatí! 


Jelikož bude liga Metamorph součástí udpatu 3.9 a expanze Conquerors of the Atlas, není tu tolik novinek přímo o ní. Jestli vás zajímá, co vše bude ve hře v den spuštění, mrkněte i na tento článek.


Líbí se vám naše články? Pokud ano a chcete nás podpořit v tom, co děláme, můžete se stát našimi Patrony.

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments