Příští PoE expanze nese název Affliction

Název nové ligy a expanze pro Path of Exile update 3.23 byl odhalen společně s datumy, kdy se můžeme těšit na představení ligy a její samotné spuštění!

Path of Exile: Affliction

Nová liga nese název Affliction a jako vždy, z ukázky se přesně nedá říci, co nás čeká. Několik náznaků však máme.

YouTube player

Relativně mysteriózní postava, která se na konci rozpadne v hromadu hmyzu (uh) v traileru nějak ovlivňuje totem, který se zdá být Ritual totemem. Můžeme se tedy těšit na tedy ligovou mechaniku, která bude určitým způsobem ovlivňovat jiné mechaniky ze hry?

Název ligy by také naznačoval, že půjde o „risk vs reward“ mechaniku jako byla například Ultimatum. Otázkou však zůstává – půjde pouze o ligovou mechaniku, nebo nás čeká i solidní polazení endgamu?

Detaily a start nové expanze

Detaily se dozvíme již „brzy“ – přesněji ve čtvrtek 30.11. na livestreamu vývojářů. Na tomto představení bychom se měli taktéž dozvědět něco málo dalšího i o Path of Exile 2. V rámci livestreamu budou opět zapnuté i Twitch dropy na nějaké ty mikrotransakce.

Samotná expanze Affliction poté odstartuje v pátek 08.12.2023 na PC a Mac. Konzolisté si poté musí tradičně počkat až do 13.12.2023.

5 1 vote
Hodnocení článku
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tivvit
Tivvit
17. 11. 2023 12:59

8.11 ma asi být 8.12 😉

oupis
oupis
20. 11. 2023 12:16

článek „doporučené League starty“ bych rozšířil o nějaké tipy na end game buildy nebo jak z League startu end game udělat 😁