Další D4 Beta a možnost získat trofej pro mounta!

Kromě novinek z livestreamu vývojářů nám Blizzard naděluje další krátkou Betu Diabla 4, a my si tak můžeme D4 vyzkoušet ještě jednou před samotným spuštěním hry v červnu. A co víc – můžeme účastí získat i exkluzivního trofej pro mounta!

Další D4 Beta v květnu

Vývojáři se rozhodli udělat ještě jednu krátkou betu před spuštěním samotné hry. Tato beta je označena primárně jako „zátěžový test“ serverů a bude se konat od 12. do 14. května. Server Slam, jak tento event bety označili, nebude o moc jiný než předchozí bety. Pár měn a odměny navíc se však dočkáme.

Stejně jako minule bude beta omezena na pouze 1. akt. Maximální level bude nicméně tentokrát pouze 20. Zároveň bude drop legendární itemů na stejné úrovni, jako by měl být při spuštění hry. Což je velice důležité, abychom si ozkoušeli, jak se bude levelovat „normálně“. Původní bety totiž měly značně naboostěné dropy legendárek a ty na nás doslova pršely.

Častější Ashava a exkluzivní trofej pro mounta

Další změnou oproti prvním dvoum beta testům je, že Ashava se bude spawnovat častěji. Prvním spawn nás čeká v sobotu 13.5. v 18:00 našeho času. Následně se Ashava bude spawnovat každé 3 hodiny až do neděle 18:00, kdy proběhne poslední spawn.

Pokud porazíme Ashavu s postavou na levelu 20, dostaneme exkluzivního trofej pro našeho mounta. Jelikož budeme mít spoustu příležitostí, neměla by to být nejmenší potíž!

5 1 vote
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments