Diablo 4 Server Slam je již za rohem!

Ještě jednu betu bych si dal! Jsme si zpívali v redakci jakmile skončila ta první. To bylo ještě v době, kdy jsme nevěděli, že nás čeká další. Kdy, pro koho a co za to? To si povíme v dnešní novince.

Diablo 4 Server Slam

Díky milionu hráčů, kteří si užili předchozí bety je Blizzardu jasné, že čtvrté Diablo bude mít opravdu úspěch. Hra je tak nahypovaná, že díky ní rostou i ostatní ARPG, protože hráči hledají možnosti jak ukojit své videoherní choutky.

YouTube player

Blizzard tak využívá příležitosti a buduje dál na svém hypu. Tento měsíc se tak dočkáme další otevřené bety, kdy budeme moci celý víkend hrát. Blizzard tak chce vyzkoušet kolik hráčů jejich servery zvládnou. Proto se akce nazývá Server Slam. Pokud se nemýlíme, v jednom z jejich videí nás dokonce zvali k tomu, abychom jejich servery zničili náporem účtů.

Co nás čeká?

To by nebyl hype, aby Blizzard nevyužil trochu fomo (fear of missing out) a nepřipravil tak pro hráče speciální kosmetické odměny za to, že budou betu hrát. Ptáte se kdy to můžeme čekat? Už fakt za chvíli! 12.5-14.5. si zabookujte v kalendáři a zrušte všechny výlety či návštěvy, je třeba prohnat pár démonů.

Navíc, pokud s jakoukoliv z pěti dostupných postav dosáhnete levelu 20, což je maximální úroveň této bety a porazíte Ashavu, získáte několik unikátních odměn. Mimo jiné trofej pro vašeho mounta! Ta je specialitkou právě tohoto beta víkendu.

Server Slam zároveň poběží na verzi hry, která již dostala balanční změny, více o nich vám přineseme již brzy v následujícím článku. Pokud jste měli tedy v rámci open bety nějaký parádní OP build – možná už nebude tak dobrý.

Jste stejně natěšení na vydání Diabla 4 jako my v redakci? Uvidíme se během beta víkendu? Dejte vědět do komentářů, protože my se opravdu těšíme.

5 1 vote
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments