Slyšeli jste již o Torchlight Infinite?

Máme to ale plodné období, že? Není tomu tak dávno, co vyšla nová liga do Path of Exile. Již se blíží vydání Diablo 4 a Last Epoch taky nespí a zasypává nás novým contentem včetně multiplayeru. Proto jsme byli celkem překvapení, když jsme slyšeli o tom, že nás čeká i nová sezóna v Torchlight Infinite. Znáte vůbec tuto hru? A víte co nás čeká? To bude předmětem dnešního článku!

Globální launch nové sezóny

Launch nové sezóny s číslovkou 3 Cube of Rapacity nás čeká 9. května ve 2:00. Opravdu takhle ráno – asi nic pro nás Evropany. Vydání taky vychází na několik dní před nově oznámenou otevřenou betou Diabla 4. Ideální čas se nažhavit na víkend. Pryč ale od Diabla, pojďme se podívat, co nás v nové sezóně čeká.

Sezóna 3 – Cube of Rapacity

Novinkou třetí sezóny je tzv. Cube of Rapacity, kterou nalezneme v každé mapě po poražení jejího bosse. Každé monstrum v mapě je navíc posedlé touto Kostkou a po jeho poražení z něj vytryskne její energie, která se automaticky lootuje. Tato energie pak může být použita pouze v mapě, ve které jsme ji nasbírali.

Krychli pak můžeme nabízet tuto energii výměnou za náhodné odměny. Toto může být několikrát opakováno. Ale! Nenechte se unést svojí chamtivostí, čím více si budete brát, tím větší je šance, že o vše přijdete!

Pokud budete mít velké štěstí, může se Krychle změnit na Cube of Craving, která nabízí mnohem lepší odměny. Mimo jiné i novou currency Desire Beads, kterou můžete využít při obchodování na Black Marketu.

Mechaniku tak lze přirovnat například k Ultimatum z Path of Exile (které nám tak moc chybí), kde si hráči vybírají mezi tím, zdali chtějí riskovat a obětovat vše pro větší potenciální zisk.

Avarice Code

Aby toho nebylo málo, tak nový systém odměn dostává ještě svůj pasivní strom, kterým ho můžete upravovat – jak nápadité. Můžeme si tak upravovat obtížnost monster, které v mapách budeme potkávat a stejně tak zlepšovat odměny, které se budou objevovat v Kostce. 

Výhodou pak má být to, že úpravy tohoto Kódu by měly být jednoduché a umožňují tak hráčům být mnohem flexibilnější v jejich výběru.

Nový Endgame Boss: Law Bearer

S novou sezónou také příchází nový endgame boss. K tomu, abychom se s ním mohli utkat, musíme získat Desire Core, který může padnout z monster posedlých Kostkou v mapách.

Stejně jako předchozí endgame bossové má i tento 3 úrovně obtížnosti a obzvláště ta poslední dokáže zavařit kdejakému hráči.

Nový Hrdina

Třetí sezóna s sebou přináší nového hrdinu Binga, Escapistu, který však půjde otevřít pouze v placené části Season Passu.

Pasivní abilitou tohoto hrdiny je změna všech Projectile Skills na Bomb Throw, který bude triggerovat původní skill po detonaci dané bomby v hvězdném patternu. Tyto bomby mají fixní cast time a vybuchují po krátké prodlevě, nebo manuální aktivaci.

Toto je jen část novinek, které přinese nová sezóna do Torchlight Infinite. Plánujete ji zkusit? Líbilo by se Vám, kdyby redakce arpg.cz pokrývala i tuto hru? Dejte vědět do komentářů!

4 1 vote
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments