Hráčům D4 se nelíbí druid! Co s tím Blizzard udělá?

Někteří z fanoušků kritizují „větší“ vzhled druida a tlačí na Blizzard, aby se k této skutečnosti vyjádřil a zasáhl. Udělá s tím Blizzard něco? To a mnohé další se dozvíme v dnešním článku.

Stav druida

Hra v betě přilákala miliony hráčů, ale většině z nich se nelíbilo to, že druid je poměrně slabý oproti ostatním classám, a taky to, že je moc mohutný. A tak se fanoušci začali ptát, jestli by nemohli mít svého druida hubenějšího.

Blizzard se k tomuto překvapivě vyjádřil a odpověď je vcelku pochopitelná. Do budoucna se nic takového neplánuje. Každá classa má mít totiž svůj osobní „feel“. A toho je potřeba dosáhnout nejenom specifickými schopnostmi, ale také právě vzhledem.

Feel dané classy

Adam Jackson, hlavní vývojář class v Diablu, zmínil například i to, že díky různým siluetám, které postavy mají, lze na první pohled rozeznat jakou classu hráč hraje.

Další důležitý bod je ten, že gear je vytvářen a modelován přesně na danou postavu a kdyby byla možnost měnit její rozměry, bylo by mnohem těžší vytvářet unikátní a nádherné vybavení. Prostě je dnes vše na míru 😊

To co říkají vývojáři, dává smysl a s jejich odpovědí jsme spokojeni. Ba co víc, jsme rádi, že se vyjádřili i k takové otázce, která se na první pohled může zdát nedůležitá. Doufejme tedy, že Blizzard bude i nadále poslouchat svoji komunitu a reagovat na její dotazy.

Jaký na to máte názor a jak se Vám líbí design druida? Podělte se s námi v komentářích.

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments