Co nám GGG prozradilo na streamu?

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Na oficiálním streamu, kde se ukázaly detaily nové ligy Ultimatum a Path of Exile 2, se toho událo tolik, že bylo skoro nemožné vše zpracovat najednou. V dnešním článku si vše v rychlosti připomeneme.

Nová liga je nicméně ani ne za týden zde, a tak zajisté v příštích dnech můžete očekávat další články s jednotlivými detaily. Zároveň se můžete již tuto neděli těšit na další Exiles.cz Podcast, kde si vše společně ještě probereme.

Epický start

Hned ze začátku streamu jsme si mohli poslechnout slova Chrise Wilsona, zakladatele a zajisté nejdůležitější personou celého GGG. Hned poté nás již zarazil do židle druhý trailer pro Path of Exile 2. Ten první jsme viděli již před dlouhou dobou na Exileconu, a po takové době to mělo opravdu sílu!

YouTube player

Path of Exile 2

Po samotném traileru, ze kterého měl nejeden nadšený hráč husí kůži až na zadku, jsme si pár vteřin říkali, že jsme už teď spokojeni a těšíme se, až vyjdou další informace. Jenže to by nebylo GGG, kdyby nás nepřekvapili více a ještě více nenavnadili.

Chviličku po traileru nás totiž čekalo 19 minut gameplaye z druhého aktu Path of Exile 2. Představeny nám byly nové typy zbraní – kopí a kuše, a skilly s nimi spjaté. Tím to ale nekončilo a viděli jsme boss fighty, nové a lepší animace, pohybující se město a další. Popravdě jsme nečekali, že toho uvidíme tolik.

YouTube player

Představení ligy Ultimatum

Představení nové ligy začalo vlastně zprávou, že PoE 2 tenhle rok určitě ještě neuvidíme – ale to se dalo čekat a hype nám to ani trochu nesebralo. K udržení dobré nálady bohatě postačil trailer pro Ultimatum, který byl pekelně nabitý dobrými zprávami a slibně vypadajícím gameplayem.

YouTube player

Ultimatum v detailu

Následně nás po traileru, ostatně jako vždy, čekalo odhalení detailů nové ligy, jejích mechanik, odměn a změn, které s patchem přijdou. A musíme říct, že i když liga v ještě pár dní zpět v úplném prvopočátku vypadala jako líná kopie Ritualu – není tomu tak.

O detailech nové ligy Ultimatum se zajisté rozepíšeme ještě více v příštích dnech, ale již teď můžeme říct, že má liga vše, co nás baví. Hromady mobů k pobití, odměny, které můžeme sami ovlivnit a stupňující se obtížnost a dokonce mechaniku ideální do party. Tím to ale nekončí, takže věříme, že půjde o skvělou ligu!

YouTube player

Ten opravdový „živák“

Poté již následoval opravdový livestream – tedy živé Q&A, které vedl známý streamer a youtuber ZiggyD a jehož hostem byl samotný Chris Wilson, který odpovídal na detailní dotazy jak Ziggyho, tak diváků v chatu. No a jak to tak bývá, dozvěděli jsme se v Q&A spoustu dalších detailů jak o Path of Exile 2, tak o nové lize.

YouTube player

Baeclast s vývojářem Rorym

Po brutálně vydařeném Q&A s Chrisem již následoval speciální díl Baeclastu, jehož hostem byl jeden z vývojářů GGG, Rory Rackham. Hlavní náplní odlehčené diskuze bylo Ultimatum, jehož vývoj Rory vedl, ale dostalo se samozřejmě i na Path of Exile 2.

YouTube player

Co nás čeká dál?

Tímto samozřejmě příval novinek o nové lize nekončí, do startu ligy nám GGG ještě odhalí odměny za splnění Ultimatum Challengí, vydají většinou ne moc oblíbené Balance Manifesto, Patchnotes, ukázku nových skill gemů a další.

Příštích pár dní s Exiles.cz

Během příštích pár dní, tedy víceméně až do startu nové ligy pro vás máme připravené články s detailními informacemi o všem, co nám GGG ukázalo a ukáže.

V neděli 11.04. na vás taktéž čeká další Exiles.cz Podcast na našem Twitch kanálu ExilesCZ. Pokud stream nestihnete,jako vždy bnudete moci v dalších dnech najít záznam na našem Youtube ExilesCZ. Začnínáme přibližně v 19:00, ale čas je relativní – doporučujeme tedy sledovat náš Facebook a Discord, kde vše ještě upřesníme!

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments