Co se stane po konci Affliction ligy v Path of Exile?

Mnohými lidmi oblíbená a dalšími nenáviděná. Liga, která všem hráčům umožnila přičichnout k většímu množství currency, než byli schopni nastřádat za celou jejich PoE kariéru. Liga, která přinesla konec chudobě. Přidá se Affliction do core hry? To se dozvíte v dnešním článku.

Co tedy bude s Affliction?

Nebudeme vás napínat a celé to zdržovat. Affliction do core hry nepůjde. A snad to nikoho nepřekvapuje. Liga byla vskutku povedená, přinesla nové zajímavé prvky, které mohly být malými teasery na PoE2. Bylo však jasné, že v tomto formátu nemůže přejít do core hry. Snad se jí tak někdy dočkáme.

Co bude dál?

Jak je zvykem liga se přesune do standardu a s tím dojde k několika změnám v předmětech:

  • Tinctures a Charms budou bezpodmínečně smazány
  • Itemizované Corpsy zůstanou! Ale již je nepůjde jinak získat. Doporučujeme tedy udělat obrovské zásoby těch vzácných. Na standardu pak naberou na hodnotě
  • Nové Ascendance se zruší
  • Extra batůžek bude remove-only a následně zmizí
  • Všechny unikátky z Affliction se přidají do Core drop poolu hry kromě TWWT (That Which Was Taken)

Na nic tedy nečekejte a užijte si posledních pár dní Affliction, dokud ještě můžete. Liga končí 26.3.2024 a lze tedy převídat, že nová Necropolis bude vydána 29.3. na Velikonoční svátky.

Jak se Vám Affliction líbilo a kolik se Vám podařilo vydělat currency? Bylo to opravdu více, než za celou vaši PoE kariéru? Dejte vědět do komentářů.

5 3 votes
Hodnocení článku
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Richard
Richard
23. 3. 2024 20:32

No je mi smutno , no .. táto liga bola asi top , ktorú som hral od Harvestu . Currency sem , currency tam – kolko je dosť ? Pre mňa to nebolo o zisku , ale o mechanike , gemoch a novinkách , ktoré priniesla . Snáď sa to v budúcnosti nejak do hry vrátí .