Kdy vyjde nová expanze pro Path of Exile?

V API souborech hry hráči vydataminovali pravděpodobné datum konce PoE Crucible a tak se na redditu spustila diskuze o tom, kdy nová expanze vyjde. GGG na sebe pak nenechalo dlouho čekat a vydalo oznámení o tom, kdy budou oznamovat vydání nové ligy.

Aktuální liga Crucible začala 7. dubna a stává se tak nejdelší ligou v historii Path of Exile. Doufáme tedy, že se Vám liga líbí, protože s ní ještě několik týdnů zůstaneme.

Mnoho hráčů se zajímá, kdy vyjde další expanze pro Path of Exile, která bude mít číslo 3.22. Vývojáři z Grinding Gear Games zatím neodhalili žádné podrobnosti o tom, co nás čeká v nové lize, ale sdělili nám předběžné datum vydání. Podle jejich plánů by měla nová expanze vyjít 18. srpna.

Toto datum ještě není úplně jisté a může se změnit v závislosti na průběhu vývoje. Oficiální potvrzení, datumu vydání a první ukázku nové ligy uvidíme na ExileConu, který se koná 23.-24. července v Aucklandu na Novém Zélandu.

ExileCon

ExileCon je oficiální konference pro fanoušky Path of Exile, kde se budou prezentovat novinky a plány pro budoucnost hry. Hlavním lákadlem bude určitě ukázka detailů Path of Exile 2, které je ve vývoji už několik let a má být revolučním pokračováním naší oblíbené hry. Doufáme, že se dočkáme vydání veřejně dostupné bety v tomto roce a vydání snad již v 2024.

Pokud jste zvědaví na to, co nás čeká v Path of Exile 2 a dalších projektech od Grinding Gear Games, můžete sledovat ExileCon online na oficiálním Twitch kanálu hry.

Eventy před koncem ligy?

Vzhledem k délce Crucible ligy bychom očekávali, že nám GGG naservíruje alespoň nějaké eventy před jeho koncem, ale nestane se tomu tak. Vývojáři jsou totiž plně zaměstnaní prací na ExileConu, Path of Exile 2 a expanzi 3.22, takže nemají čas ani kapacitu pořádat speciální akce pro hráče. Což je popravdě docela smutné, protože my v redakci už máme choutky si zahrát nové PoE.

Takže si užijte poslední týdny ligy Crucible, sbírejte poslední odměny a připravte se na novou expanzi 3.22, která by měla vyjít v polovině srpna. A nezapomeňte sledovat ExileCon a ARPG.cz, kde se dozvíte vše o Path of Exile 2 a dalších novinkách, které nás v PoE čekají!

4.5 2 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments