Nová PoE expanze 3.17 odložena

Pozor - jedná se o obsah přesunutý z původní domény Exiles.cz a některé části se nemusí zobrazovat správně!

Všichni hráči Path of Exile víceméně očekávali, že si přibližně v polovině ledna zahrají novou obří expanzi, jako tomu je ostatně každý rok. GGG nám však tentokrát nadělilo ne úplně příjemné zprávy a sdělení je jasné – expanze a update 3.17 se odkládá.

Vývojáři potřebují čas

Dobrou zprávou možná je, že se vývojáři nechtějí pouštět do vydávání nedodělaných polotovarů a raději si vezmou čas pro dopilování všeho potřebného. Všeobecně je rychlost vývoje a vytváření updatů u GGG obdivuhodná, a tak se možná není čemu divit, že tentokrát čisté 3 měsíce na vytvoření velké expanze prostě nestačily.

Když k tomu započítáme to, že byly Vánoce a svátky a i zaměstnanci herních studií chtějí občas být s rodinou, nemůžeme jim to mít vlastně za zlé. Vše lepší, než aby nám nadělili polo-hotovou ligu a expanzi, která bude stát za starou belu, co říkáte?

Expanze se zpozdí minimálně o 2 týdny

Ačkoliv nám GGG nemůže zatím sdělit přesný datum, kdy nová expanze výjde, sdělili nám, že jsou nyní minimálně 2 týdny ve skluzu. Při dodržení původního plánu tří měsíců měla expanze 3.17 vyjít cca 21. ledna 2022. Nyní se dá očekávat nejdříve se začátkem února.

Toto zároveň znamená, že se minimálně o dva týdny posune i konec ligy Scourge – pokud vás tedy tato liga baví nebo chcete ještě doplnit challenge, máte další čas navíc! V mezičase si také můžete užít poslední eventy, které nám GGG připravilo – a tedy zbývající dny Atlas Invasion a start Delirium Everywhere, které začíná 31.12.2021 a potrvá 10 dní.

Posunutí updatu není tak nijak extra drastické, nicméně v únoru se spousta hráčů těší na spousty her, které budou vycházet a hodně z nich bude lákávých i pro hráče Path of Exile. Za zmínku stojí určitě minimálně Lost Ark a Elden Ring – no a doufejme, že se na únor nepřidá u Multiplayer update pro ARPG Last Epoch – to bychom potom nevěděli, co hrát dříve!

Exiles.cz Podcast #21

Rádi bychom vás zároveň pozvali na další Exiles.cz Podcast, který se uskuteční 02.01.2022 v 19:00, kde si společně probereme eventy, které nám GGG v prosinci nadělilo, posunutí vydání nové ligy a pokud vše výjde, můžete se těšit i na hosta, který nám poví něco málo o eventech z pohledu hráče, který dostal chuť být mezi těmi nejlepšími.


Jaký máte názor na posunutí vydání nové expanze vy?

0 0 votes
Hodnocení článku
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments